Hakkımızda

Hakkımızda


Serhatlı Kimdir?

Serhatlı  hizmet sektöründeki faaliyetlerine 27 Şubat 2013'da İstanbul'da başlamıştır. Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları karşısında hizmet yelpazesini genişleterek dinamik, bilinçli ve eğitimli kadrosuyla ilk günkü heyecanıyla personel bordrolama, firmalara nitelikli personel, mevsimlik personel temini ve insan gücüne dayalı; paketleme, etiketleme, insertleme, yevmiyeci eleman temini, tır, konteyner yükleme, boşaltma, depolama, depo içi istifleme işlerine genel temizlik hizmetlerini de ekleyerek gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir.

Serhatlı; İstanbul da yükleme ve boşaltma hizmetleri ile başladığı çalışma hayatına kısa sürede eklediği medya, matbaa, kargo, lojistik, temizlik alanlarıyla “HİZMET SEKTÖRÜ” nde yetkin bir konuma gelerek aranan bir firma olmuştur. Gün geçtikçe hizmet alanlarını ve personel sayısını artırarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel yönetimi ile rakiplerini geride bırakarak öncü ve örnek bir firma olmayı başarmıştır.

Serhatlı; 2014 yılı itibariyle 200 eğitimli, bilinçli ve yetkin personelle ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya ve halkımızın memnuniyetine layık olmaya çalışmaktadır. Serhatlı Türkiye'de müşterilerinin sorunlarına daha süratli, kalıcı, etkileyici, kesin ve yaratıcı çözümler üretebilmek için temsilcilikler ve şubeler açarak verdiği hizmeti teknoloji ve tecrübeyle birleştirmiştir.

Serhatlı  iş ortaklarının sunduğu:

Geniş hizmet yelpazesi

Yaratıcı çözümler

Yüksek hizmet kalitesi

Uzun soluklu çözüm ortaklığı

Yasal ve idari konularda yetkin kadrosu

Çevre ve doğa bilinci

İnsana ve ahlakî değerlere saygısı

Güvenirliği ve verdiği 7/24 hizmet

ile farkını, kalitesini ve gücünü ortaya koyar.

VİZYONUMUZ

Evrensel ve ahlakî yasalar çerçevesinde önce insan mutluluğunu öne çıkaran Serhatlı sahip olduğu kârlılıkla işini daha iyi yapabilmek için gerekli yatırımları gerçekleştirmek ve bu yatırımları iç ve dış müşterilerine yeni avantajlar sağlayacak şekilde daha yükseğe taşımak hedefindedir.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeden iç ve dış müşterilerimize lojistik ve personel hizmetleri verip, beklentilerin ötesinde çözümlerle yeni değerler katarak her zaman aranılan güvenilir ve sürekliliği olan bir “hizmet şirketi” olmak.

HİZMETLERİMİZ

Personel hizmetleri

Bordrolama hizmeti

Temizlik hizmeti

Nitelikli teknik destek personeli

Yardımcı personel temin hizmeti (ofisboy, santral, danışma...)

Genel depo hizmetleri (depo düzenleme, istifleme)

Mevsimlik personel temini

Paketleme, etiketleme

Harmanlama, elleçleme, insert

Yükleme-boşaltma (kamyon, tır, koyteynır)

Hakkımızda